Агент Събиране на вземания - Кол Център

Credissimo е динамична високотехнологична компания, създадена през 2007 г. и е една от най-бързо развиващите се FinTech /ФинТек/ структури в небанковия финансов сектор в Европа. С иновативните си решения, нововъведения и автоматизирани процеси, отговаряме на нуждите на нашите потребители при необходимост от краткосрочно финансиране. Водени от желанието да сме максимално полезни и удобни за всеки потребител, ние първи в България предложихме изцяло онлайн заявяване на кредит, както и моментално одобрение и получаване на средствата. Credissimo e първата компания в света, която пусна напълно автоматизиран чатбот за предоставяне на кредит във Facebook Messenger, с което постави нови стандарти в индустрията.

Ние в Credissimo продължаваме своето стремително развитие и търсим агент "Събиране на вземания", който да се присъедини към талантливия ни екип.

Кои ще са отговорностите за тази позиция:

  • Обработване на портфейл от просрочени вземания, посредством осъществяване на преговори по телефона;
  • Използване на гъвкав и индивидуален подход при комуникацията, в зависимост от причината за забавяне на плащането;
  • Прилагане на различен тип стратегии и методи за събиране на просрочените вземания с цел по-високи резултати;
  • Поддържане и обновяване на информацията, посредством работа със специализиран софтуер;
  • Проследяване на постъпилите по портфейла плащания и осъществяване на контрол при спазване на договорените с клиентите условия;
  • Извършване на действия в съответствие с установените от дружеството процедури и нормативни изисквания.

Какво изискваме за позицията „Агент събиране на вземанията":

  • Завършено средно/висше образование;
  • Добра компютърна грамотност - MS Office;
  • Oпит на подобна позиция се счита за предимство.

Какво още търсим в бъдещия кандидат:
Организираност, устойчивост за работа под стрес, умения за убеждаване, фокус към резултатите, високи нива на конфиденциалност и лоялност.

Какво предлагаме в Credissimo:

  • Динамична среда в компания с големи амбиции;
  • Допълнително здравно осигуряване с възможност за добавяне на близки/роднини;
  • 25 дни платен годишен отпуск;
  • Разширяващ се екип и възможност за кариерно развитие;
  • Мотивиращо възнаграждение, което при постигане на предварително заложените цели;
  • Преференциални условия за Карта Мултиспорт;

Ако се интересувате от нашето предложение и отговаряте на изискванията - изпратете ни подробна автобиография.

Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Изпрати CV

Обратно към всички