close-icon

This website is for our Bulgarian customers.

You can check our corporate page here

Експерт Човешки ресурси

от Credissimo България | 18.08.2021

Кои ще са отговорностите за тази позиция?

  • Координиране процеса по подбор – селектиране на кандидати и организиране на интервюта;
  • Участие в изготвяне на обяви за работа, както и поддържане на актуална информация към различни платформи за подбор;
  • Търсене и иницииране на нестандартни методи и канали за достигане до правилите кандидати, възможности за участие в кариерни събития и семинари;
  • Координиране процеса по комуникацията с агенции за подбор, както и различни платформи за работа;
  • Активно участие в организация на вътрешни инициативи и събития за служители;
  • Активно участие в изграждане на работодателски имидж на компанията;
  • Управление в ежедневната работа на отдел „Човешки ресурси“.

Какво търсим в теб?

  • Опит на подобна позиция – 3 – 5 години;
  • Отлични комуникационни умения;
  • Отлични организационни умения;
  • Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
  • Отлична компютърна грамотност при работа с MS Office.

Какво още търсим в бъдещия кандидат

  • проактивност и желание за развитие в сферата на човешките ресурси;
  • лоялност и дискретност;
  • енергична личност с умение за работа под напражение.

Какво предлагаме в Credissimo:

  • Динамична среда в компания с големи амбиции;
  • Ясно разписана кариерна пътека за развитие;
  • Преференциални условия за Карта Мултиспорт и карта ДЗО;
  • Спортни активности и масаж на работното място;
  • Кафе, чай, безалкохолни напитки и плодове в офиса;
  • Работа на трудов договор в Кредисимо ЕАД;
  • Атрактивна офис локация в центъра на София;
  • Възможност да бъдете част от компания, която е обявена топ 100 на компаниите за алтернативно финансиране в Европа от European Fintech Awards.

Ако се интересувате от нашето предложение и отговаряте на изискванията - изпратете ни подробна автобиография.

Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Изпрати CV