close-icon

This website is for our Bulgarian customers.

You can check our corporate page here

Главен счетоводител

от Credissimo България | 18.08.2021

Какви ще са отговорностите за тази позиция:

  • Планира, организира, ръководи и контролира цялостната счетоводна дейност на Дружеството;
  • Ръководи и направлява оперативните счетоводители по време на работните ангажименти, както и управлява всички дейности, свързани с обработка на финансово-счетоводни документи и съставяне на финансови отчети на Дружеството;
  • Организира и приоритизира ангажиментите на служителите в счетоводен отдел на месечна и седмична база с цел навременна и точна счетоводна отчетност;
  • Консултира финансов отдел и изпълнителните директори по финансовите въпроси, подпомага работата им със справки, анализи, периодични и годишни отчети;
  • Отговаря за спазването на всички приложими данъчни изисквания и регулации, които се отнасят за дейността на предприятието.

Какво изискваме за позицията „Главен счетоводител“:

  • Висше икономическо образование, като с предимство са кандидати, които са завършили „Счетоводство и контрол";
  • Минимален опит като главен счетоводител на средни и големи предприятия - 8 години;
  • Много добро познание и владеене на Международни Счетоводни Стандарти (МСФО), Закон за счетоводството, ЗДДС, ЗОДФЛ, ЗКПО и други данъчни закони
  • Работа с ERP (Navision, SAP или др.);
  • Компютърна грамотност и умения (Excel, Word);
  • Работно ниво на владеене на английски език.

Какво още търсим в бъдещия кандидат:

  • организираност и динамичност;
  • умения за работа в екип;
  • аналитичност, прецизност и комуникационни умения;
  • фокус към детайла;
  • високи нива на конфиденциалност и лоялност.

Какво предлагаме в Credissimo:

  • Динамична среда и възможност за кариерно развитие;
  • Спортни занимания и масаж на работното място;
  • Кафе, чай, безалкохолни напитки и плодове в офиса;
  • Преференциални условия за Карта Мултиспорт, както и Карта Допълнително Здравно Осигуряване;
  • Атрактивна офис локация в центъра на София;
  • Работа на постоянен трудов договор, сключен с Кредисимо ЕАД;
  • Възможност да бъдете част от компания, която е обявена топ 10 на компаниите за алтернативно финансиране в Европа от European Fintech Awards.

Ако се интересувате от нашето предложение и отговаряте на изискванията - изпратете ни подробна автобиография.

Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Изпрати CV