Кредитен инспектор

Вземи пари сега

Отговорности:

- Обработване пристигащите молби за кредит;
- Проучване кредитоискателите и анализиране събраната информация;
- Изготвяне на становище на молбите за кредит;

Изисквания:

- Опит в работата с Централен кредитен регистър на БНБ (задължително);
- Опит в работата с НОИ (задължително);
- Опит на подобна позиция (задължително);
- Диплома за завършено средно или висше образование (задължително);
- Добра компютърна грамотност (задължително);
- Стремеж към постигане на високи резултати;
- Динамичност, отговорност, общителност, мотивация за успех;
- Желание за развитие;

Предлагаме:

- Възможности за развитие и изява;
- Вътрешнофирмени обучения;
- Работа в динамична среда със страхотен екип;
- Трудов договор на реална заплата;

Работно място в Централния офис на компанията.

С използването на сайта за бързи кредити credissimo.bg приемаш употребата на 'бисквитки' от наша страна. С тях ние подобряваме качеството на услугите си.

С попълването на email и телефон, декларираш, че си съгласен Кредисимо АД да изпраща съобщения на попълнените от теб данни в сайта.