Кредитен консултант

Вземи пари сега

Отговорности:

- Търсене на нови клиенти;
- Активно презентиране и предлагане кредитни продукти на компанията;
- Организиране на срещи и посещения в дома на клиента;
- Съдействие на клиента за изпращане заявление за кредит;

Изисквания:

- Опит на подобна позиция;
- Добри търговски умения;
- Завършено средно образование;
- Компютърна и интернет грамотност;
- Отлични комуникативни умения, позитивен подход;
- Желание за постигане на високи резултати и доходи;

Предлагаме:

- Атрактивна и мотивиращи комисионни;
- Гъвкаво работно време;
- Възможности за развитие и изява;
- Работа в динамична среда със страхотен екип;
- Трудов договор;

Виж други отворени работни позиции

С използването на сайта за бързи кредити credissimo.bg приемаш употребата на 'бисквитки' от наша страна. С тях ние подобряваме качеството на услугите си.

С попълването на email и телефон, декларираш, че си съгласен Кредисимо АД да изпраща съобщения на попълнените от теб данни в сайта.