Online marketing manager

Вземи пари сега

Отговорности:

  • Създаване на рекламни и комуникационни концепции и стратегии за генериране, поддържане и увеличаване на клиентите на компанията;
  • Планиране и управление на рекламен бюджет; - Развитие на бранда в социалните медии;
  • Изготвяне на анализ и оценка на постигнатите резултати от проведените рекламни кампании;
  • Проследяване развитието на компаниите на пазара и осигуряване на правилно позициониране на предлаганите от компанията услуги;
  • Комуникация с медии и рекламни агенции;

Изисквания:

  • Опит с локални перформънс рекламни мрежи, Google AdWords, Facebook Ads;
  • Аналитични умения и опит с Google Analytics - Познания в областта на SEO;
  • Опит в писане на рекламни текстове и поддържане на блог;
  • Опит и умения в областта на e-mail маркетинга.

Предлагаме:

  • Възможности за развитие;
  • Отлични условия за работа в млад екип;
  • Трудов договор.

Личностни качества, които ценим:

  • Отлични комуникативни способности и умения за работа в екип;
  • Креативност, новаторство и инициативност;
  • Отговорност, коректност и желание за развитие.

Работно място в Централния офис на компанията.

С използването на сайта за бързи кредити credissimo.bg приемаш употребата на 'бисквитки' от наша страна. С тях ние подобряваме качеството на услугите си.

С попълването на email и телефон, декларираш, че си съгласен Кредисимо АД да изпраща съобщения на попълнените от теб данни в сайта.