Оператор "Събиране на вземания"

Вземи пари сега

Отговорности:

- Осъществяване контакт с нередовни платци по телефона;
- Договаряне условията за погасяване на просрочените задължения;
- Следене за спазването на договорените условия;
- Систематизиране и анализиране събраната информация и изготвяне печеливша стратегия за погасяване на задълженията;
- Подпомагане и координиране работата по събиране на просрочените вземанията;

Изисквания:

- Опит в събирането на просрочени задължения и/или опит в сферата на сигурността;
- Завършено средно или висше образование;
- Аналитично мислене;
- Умение за водене на преговори;
- Стремеж към постигане на резултати;
- Динамичност, отговорност, мотивация за успех;

Предлагаме:

- Трудов договор + бонус схема, обвързана с постигнати резултати;
- Отлични условия за работа;
- Вътрешно-фирмени обучения;

Работно място в Централния офис на компанията.

С използването на сайта за бързи кредити credissimo.bg приемаш употребата на 'бисквитки' от наша страна. С тях ние подобряваме качеството на услугите си.

С попълването на email и телефон, декларираш, че си съгласен Кредисимо АД да изпраща съобщения на попълнените от теб данни в сайта.