PHP Developer

от Credissimo BG | 15.08.2017
Вземи пари сега

Търсите компания, в която да се развивате и да работите с най-модерните технологии?

Ако искате да създавате иновативни продукти, които променят потребителските очаквания - това е мястото.

Станете част от екипа на Credissimo и се присъединете към една от най-бързо развиващите се международни компании във ФинТек индустрията.

Отговорности:

  •  Бърза адаптация за работа към вече съществуващи проекти;
  •  Отговорност към поставената задача;
  •  Подобряване и оптимизиране на вече съществуващата функционалност;
  •  Планиране и разработване на нови функционалности;
  •  Разработване, поддръжка и подобряване на уеб приложения, част от продуктовото портфолио на компанията.

Изисквания:

  •  Опит с PHP - минимум 3 години;
  •  Задълбочени познания по OOP;
  •  Познания за Design patterns;
  •  Опит в използване на поне един съвременен PHP framework (Laravel, Zend, Yii, etc.);
  •  Задълбочени познания по бази данни, в частност MySQL (оптимизация на заявки, писане на тригери и процедури, използване на специфични за MySQL типове данни);
  •  Опит в използване на NoSQL бази данни, в частност MongoDB;
  •  Опит в използване на PhalconPHP е предимство.

Предлагаме:

  • Отлично заплащане;
  • Работа в млад и мотивиран екип от професионалисти;
  • Интересни и иновативни проекти.

Личностни качества, които ценим:

  • Креативност, новаторство и инициативност;
  • Отговорност, коректност и желание за развитие.

Работно място в Централния офис на компанията.

Виж други отворени работни позиции