close-icon

This website is for our Bulgarian customers.

You can check our corporate page here

Супервайзър Телемаркетинг

от Credissimo България | 18.08.2021

Кои ще са отговорностите за тази позиция?

  • Разпределяне ежедневните задачи на служителите в екипа и ги подпомага в организацията на работния процес в отдела;
  • Отговаря за качеството на провежданите разговори и подобрява подхода на комуникация към клиентите на компанията;
  • Следи за изпълнението на заложените търговски цели;
  • Извършва мониторинг на процесите и дава идеи за тяхното оптимизиране;
  • Управлява ежедневната оперативна дейност в отдела и активно участва в имплементирането на нови кампании за телемаркетинг дейността;
  • Анализира представянето на служителите в отдела и дава на препоръки за подобрение на ефективността им;
  • Оказва съдействие при вземане на решение по възникнали казуси;
  • Активно взаимодействие с колегите от съответните отдели в компанията, както и активно комуникира с клиенти, в случай на необходимост при разрешаване на възникнали ситуации.

Какво търсим в теб?

  • Опит на подобна позиция – 3 години;
  • Опит в ръководенето на хора;
  • Отлични аналитични способности и опит в работата с монитринг на постигнати резултати;
  • Отлични организационни умения;
  • Отлична компютърна грамотност при работа с MS Office.

Какво още търсим в бъдещия кандидат?

  • проактивност; лоялност и дискретност;
  • енергична личност с умение за работа под напрежение.

Какво предлагаме в Credissimo:

  • Динамична среда в компания с големи амбиции;
  • Преференциални условия за Карта Мултиспорт и карта ДЗО;
  • Спортни активности и масаж на работното място;
  • Кафе, чай, безалкохолни напитки и плодове в офиса;
  • Работа на трудов договор в Кредисимо ЕАД;
  • Атрактивна офис локация в центъра на София;
  • Възможност да бъдете част от компания, която е обявена топ 100 на компаниите за алтернативно финансиране в Европа от European Fintech Awards.

Ако се интересувате от нашето предложение и отговаряте на изискванията - изпратете ни подробна автобиография.

Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Изпрати CV