Телемаркетинг оператор

Вземи пари сега

Отговорности:

- Осъществяване на продажби чрез входящи/ изходящи телефонни обаждания;
- Създава, поддържа и актуализира база данни с потенциални клиенти;
- Предоставя на клиентите информация за продукти и услуги, предлагани от Дружеството;
- Осъществява последваща комуникация с клиентите;

Изисквания:

- Търговски умения;
- Комуникативност, организираност, инициатива;
- Добра компютърна грамотност;
- Да желаете да се развивате;
- Хора с опит в продажбите или в кол център са с предимство;

Предлагаме:

- Възможности за развитие;
- Отлични условия за работа;
- Добра фиксирана заплата;
- Вътрешно-фирмени обучения;
- Трудов договор;

Работно място в Централния офис на компанията.

С използването на сайта за бързи кредити credissimo.bg приемаш употребата на 'бисквитки' от наша страна. С тях ние подобряваме качеството на услугите си.

С попълването на email и телефон, декларираш, че си съгласен Кредисимо АД да изпраща съобщения на попълнените от теб данни в сайта.