Юрисконсулт

Юрисконсулт

Credissimo е динамична високотехнологична компания, създадена през 2007 г. и е една от най-бързо развиващите се FinTech /ФинТек/ структури в небанковия финансов сектор в Европа. С иновативните си решения, нововъведения и автоматизирани процеси, отговаряме на нуждите на нашите клиенти при потребност от краткосрочно финансиране. Водени от желанието да сме максимално полезни и удобни за всеки потребител, ние първи в България предложихме изцяло онлайн заявяване на кредит, както и моментално одобрение и получаване на средствата. Credissimo e първата компания в света, която пусна напълно автоматизиран чатбот за предоставяне на кредит във Facebook Messenger, с което постави нови стандарти в индустрията.

Ние в Credissimo продължаваме своето стремително развитие и търсим „Юрисконсулт“, който да се присъедини към талантливия ни екип.

Кои ще са отговорностите за тази позиция:

  • Подготвянето на молби и активно проследяване движението на образуваните изпълнителни дела срещу длъжници на дружеството;
  • Поддържане на активна комуникация с кантори на съдебни изпълнители, както и комуникация с длъжници на дружеството във връзка с образуваните срещу тях заповедни, искови или изпълнителни производства;
  • Активно участие в изготвянето на заявления по 410 ГПК, включително искови молби и процесуално представителство в съдебни производства на всички инстанции срещу нередовни клиенти;
  • Изготвяне на споразумения за доброволно изплащане на процесни вземания, встъпване в дълг и други документи във връзка с процесните вземания в хода на съдебните производства;
  • Активно взаимодействие и работа с бази данни и специализиран правен софтуер;
  • Експертно предоставяне на консултации по правни казуси, свързани с дейността на дружеството.

Какво изискваме за позицията „Юрисконсулт":

  • Висше образование и юридическа правоспособност;
  • Практически опит от мин. 1 г. и опит в заповедно, изпълнително производство и/или работа в адвокатска кантора ще се счита за предимство.

Какво още търсим в бъдещия кандидат:
Организираност и прецизност; фокус към детайла, умения за управление на времето, високи нива на конфиденциалност и лоялност; желание за развитие и потребност от това да бъде част от сплотен екип от доказани професионалисти.

Какво предлагаме в Credissimo:

  • Конкурентно възнаграждение и трудов договор на реална заплата в Кредисимо ЕАД;
  • Динамична среда и възможност за кариерно развитие;
  • Обучение и възможности за повишаване на квалификацията;
  • Мотивираща бонусна схема, обвързана с постигнатите резултати;
  • Спортни занимания и масаж на работното място;
  • Кафе, чай, безалкохолни напитки и плодове в офиса;
  • Преференциални условия за Карта Мултиспорт
  • Карта ДЗО;
  • Атрактивна офис локация в центъра на София;
  • Възможност да бъдете част от компания, която е обявена в топ 10 на компаниите за алтернативно финансиране в Европа от European Fintech Awards.

​Ако се интересуваш от нашето предложение и отговаряш на изискванията - изпрати ни твоя автобиография и мотивационно писмо.

​Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Изпрати CV

Обратно към всички