Графичен дизайнер

от Credissimo BG | 18.12.2017
Вземи пари сега

Търсим отговорни и мотивирани личности, които да се присъединят към нашия екип за позицията Графичен дизайнер.

Отговорности:

  • Да изработва графични концепции за разнообразни дигитални медиуми;
  • Да адаптира графични материали в размер и формат, подходящ за съответните комуникационна среда;
  • Да управлява визуалната идентичност във всички маркетингови материали, с цел запазване целостта на марката и визуалните и стандарти;
  • Проактивна комуникация с различните членове на екипа с цел дефиниране на изискванията за съответния проект.

Изисквани умения и компетенции:

  • Минимум 2 години опит графичен дизайн в динамична работна обстановка;
  • Способност да поддържа високо качество на продукцията при условия на кратки срокове за изпълнение;
  • Опит с дизайн системи за дигитални среди;
  • Разширени познания с продукти на Adobe CC (InDesign, Illustrator и Photoshop);
  • Опитът със Sketch, Figma или Adobe Experience би бил значително предимство.

Предлагаме:

  • Отличен пакет от възнаграждения;

  • Програми за непрекъснато професионално развитие и сертифициране;

  • Приятна работна атмосфера;

Работно място в Централния офис на компанията.

Виж други отворени работни позиции